Powstała w 1993 roku firma PRINCE, postawiła sobie za cel zaproponowanie polskim odbiorcom towarów o najwyższym standardzie – początkowo kół tarczowych ze stopów lekkich, następnie akcesoriów do motorsportu, kartingu i tuningu samochodowego.

W 1994 roku staliśmy się przedstawicielem na Polskę wielokrotnych mistrzów świata – firmy OZ. W kolejnych latach pojawiły się przedstawicielstwa firm SPARCO i OMP, legitymujących się podobnymi do OZ osiągnięciami w świecie sportów samochodowych. Jesteśmy też dystrybutorem elementów zawieszeń oraz dystansów do kół samochodowych firmy EIBACH.

Obecnie w grupie OZ mamy 3 podstawowe brandy, obecne również w naszej sieci dystrybucji: OZ, MSW oraz SPARCO.

OZ to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów obręczy aluminiowych na świecie. Mimo, iż pod względem wielkości produkcji nie należy do potentatów światowych, niewątpliwie dominuje w świecie sportów samochodowych z racji najwyższej jakości swoich wyrobów. Na kołach OZ ścigają się m.in. bolidy FORMUŁY 1, FORMUŁY E, INDYCAR a też rajdowe samochody klasy WRC.

Doświadczenia sportowe wykorzystywane są oczywiście w produkcji kół aluminiowych, przeznaczonych dla wszystkich użytkowników dróg. Poza tradycyjnie odlewanymi kołami, w gamie OZ znajdują się obręcze kute (ARES, SUPERFORGIATA, ZEUS), które produkowane są na tych samych liniach produkcyjnych, co koła do F1. Do tego dochodzi linia HLT, czyli koła produkowane w technologii flow-formingu. Dzięki tej metodzie produkcji, koła są lżejsze i bardziej wytrzymałe niż tradycyjne produkty.

OZ to również niepowtarzalne, włoskie wzornictwo. Kultowe, wieloramienne wzory, jak SUPERTURISMO czy ULTRALEGGERA, od razu kojarzą się z tym włoskim producentem. Dlatego też większość kół oferowanych pod brandem OZ, zachowuje stylistykę charakterystyczną dla wyścigowo-rajdowego rodowodu marki.

SPARCO to czołowy producent akcesoriów dla kierowców rajdowych i wyścigowych. Firma znana jest z produkcji wyposażenia samochodów sportowych, takiego jak fotele, pasy, klatki bezpieczeństwa czy kierownice, oraz wyposażenia kierowców tychże samochodów – kombinezonów, kasków, butów czy rękawic.

Współpraca OZ ze SPARCO jest więc bardzo naturalna – obie firmy wywodzą się bowiem ze świata sportów samochodowych. Felgi SPARCO, swoją stylistyką również nawiązują do samochodów wyścigowych i rajdowych. Kultowy model ASSETTO GARA jest tego najlepszym przykładem.

Sportowa stylistyka, niska waga i wysoka jakość wykończenia, to cechy charakterystyczne obręczy SPARCO.

MSW to historyczna, włoska marka pod którą – najpierw jako Motor Sport Wheels – firma OZ produkowała swoje koła. Z biegiem lat, przekształciła się zarówno nazwa brandu – na Motor Style Wheels – jak i przeznaczenie felg produkowanych pod tą marką.

Dziś, pod marką MSW, powstaje cała gama różnorodnych kół. Od całorocznych obręczy typu All Season, poprzez koła inspirowane felgami oryginalnymi linii Avantgarde, aż po linie dedykowane samochodom typu SUV i Off-road a nawet dużym vanom i camperom – Urban Cross i Off-Road/VAN.

MSW gwarantuje najwyższą jakość swoich felg aluminiowych. Misją MSW jest tworzenie kół o najwyższych standardach jakościowych, zdolnych do zaspokojenia najróżniejszych potrzeb estetycznych za niewygórowaną cenę.